Ale Galan i Fede Chingotto, którzy zdecydowali się połączyć siły na krótko przed P2 w Puerto Cabello, zdobyli już cztery tytuły w sumie w siedmiu finałach.

To proste, odkąd są razem, Fede Chingotto i Ale Galan nigdy nie przegrali przed finałem turnieju. W chwili pisania tego tekstu tylko jedna para była w stanie pokonać „Chingalan”: Coello / Tapia!

Numery 1, które dominowały w zeszłym sezonie z 15 tytułami, mają więcej problemów w 2024 roku. Dowodem jest to, że przegrały cztery z siedmiu starć z Alem i Fede, którzy wspólnie wygrali swój pierwszy major we Włoszech, pierwszy w skrócie dla mieszkańca Olavarrii.

Pomiędzy nauką i obroną Chingotto a siłą i ofensywnym talentem Galana znajdujemy się w doskonale zrównoważonej parze, której solidność stanowi problem nawet dla tych, którzy rok 2023 rozpoczęli z dziewięcioma tytułami z rzędu na koncie World Padel Tour...

Czy Arturo i Agustin będą w stanie w pełni dorównać swoim największym obecnie rywalom, czy też należy spodziewać się zmiany na szczycie tabeli? padel na całym świecie do końca roku?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !