Wkrótce wznowiona zostanie World Padel Tour, a wśród nowych par skojarzenie między Ale Galanem i Juanem Lebronem jest z pewnością jedną z najbardziej ekscytujących.

Kiedy numer 1 i numer 3 World Padel Tour decydują się zrobić sezon razem, to koniecznie sprawia, że ​​chcesz zobaczyć ich w pracy. Jeszcze więcej, jeśli chodzi o dwóch najbardziej spektakularnych graczy na świecie : dwóch młodych graczy, którzy, jeśli się dogadają, mogą potencjalnie zniszczyć wszystko na boisku!

Rzeczywiście, dwaj mężczyźni trenujący w Madrycie ucieleśniają nowe pokolenie lewicowych graczy Padel: większy niż średnia (1m86 dla Galana, 1m85 dla Lebrona), bardzo wybuchowy, i w stanie wykonać zwycięskie uderzenia na boisku ! Dwóch młodych Hiszpanów, którzy poruszają się bardzo dobrze ze względu na swój rozmiar, mają również specyfikę bycia prawdziwymi ścianami w locie, układanką dla przyszłych przeciwników!

Piętą achillesową tego zespołu może być spójność zespołu na torze. Odpowiednio 23 i 25 lat Ale i Juan mieli przyzwyczajony do gry z bardziej doświadczonymi graczami, w stanie postawić je na najlepszych pozycjach. W związku z tym wyraźnie pojawia się kwestia przywództwa między nimi.

Tak jak ten z boku. Jak powiedzieliśmy wcześniej, oba mają doskonałe cechy lewego gracza, ale jeden z nich będzie musiał ewoluować prawo, Jest to z pewnością jeden z powodów, dla których Paquito i Lebron już się nie dogadywali. Nie wystarczy jednak, aby uniemożliwić im ukończenie roku na pierwszym miejscu ...

Ale Galan grał już w młodości, a Juan Lebron ukończył światowy numer jeden rok, grając właściwie przez większość czasu. Wyobrażamy sobie, że oni pójdzie na atak, jak to często robili Paquito i „El Lobo”, z sukcesem, który znamy. Galan, który w szczególności wygrał Mistrzowski Finał 2019, ma spore doświadczenie jak na swój wiek i dwóch mężczyzn, którzy łączą 331 zwycięstw WPT, są świadomi poświęceń, które należy podjąć, aby wygrać na najwyższym poziomie. Ta para ma wszystko, co nas zachwyci w 2020 roku!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!