Rozszerzenie dla Game4padel ? Wydaje się, że jest to długo- i średnioterminowy program dla brytyjskiego społeczeństwa. Jednak liderzy chcą być ostrożni, ale optymistyczni na początku tego roku 2022.

Le Prezes Zarządu, Jim McMahon, stwierdził, że firma przyjmie „wyważony ogląd” potencjalnych partnerów do rozbudowy obiektów hazardowych w innych krajach. W międzyczasie koncentruje się na rozbudowie istniejących 18 sądów i bezpiecznych miejsc, aby w ciągu pięciu lat dotrzeć do 300 sądów w całej Wielkiej Brytanii.

Oprócz tych stwierdzeń firma wzmocniła:

  • James Rose dołączył do firmy jako krajowy dyrektor ds. rozwoju z misją uruchamiania witryn padel na południu, nadzorując szkolenie trenerów i rozwijając partnerstwa przemysłowe firmy. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w światowej branży tenisowej i dołącza do firmy po ośmiu latach jako dyrektor trenerów tenisa w klubie La Manga w Hiszpanii.
  • David Taylor, były specjalista z branży inwestycyjnej, dołącza do zespołu jakoanalityk w niepełnym wymiarze godzin do przeglądu potencjalnych lokalizacji i przygotowania danych zlewni, modelowania finansowego i prognozy lokalizacji.
  • Carol Milligan, który pracował w branży wydawniczej, przejmuje nową rolęAsystent wykonawczy.

Oprócz tych rekrutacji, Game4Padel rozpoczęła restrukturyzację, aby móc kontynuować nieco więcej, a przede wszystkim przygotować się na międzynarodową ekspansję, która wydaje się nieunikniona.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.