Rozpoczęli Clément Geens i Adria Mercadal P2 Bordeaux w najlepszy sposób. Zwycięzcy Maxa Moreau i Johana Bergerona (6/3, 6/2)Belg i Hiszpan w kolejnej rundzie zmierzą się z braćmi Melendez Amaya (TS2). Zatrzymali się przy mikrofonie Padel Magazine aby podsumować ich mecz.

Clément Geens: Myślę, że dobrze zaczęliśmy, szybko prowadziliśmy 4/1. Mam wrażenie, że w meczu zagraliśmy tylko raz źle. Poza tym byliśmy bardzo poważni i solidni, nie daliśmy im wielu szans. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i postaramy się kontynuować grę, ponieważ jutro mamy ważny mecz. »

Adria Mercadal: „Nie trenowaliśmy na tym torze, ale to nie przeszkodziło nam grać całkiem nieźle. Na początku meczu mieliśmy przerwę. W tym momencie oni wrócili do gry, a my trochę straciliśmy koncentrację. Potem udało nam się zregenerować siły i zrobić sobie przerwę innym razem. Kiedy wygrywasz drugiego seta 5/2 i masz serwis, łatwiej jest go osiągnąć. »

Clément Geens: „Celem, kiedy tu przyjeżdżamy, jest wyjście z kwalifikacji. Nie jesteśmy nasionami, więc teoretycznie nie powinniśmy z nich wychodzić. Musimy spróbować pokonać drużyny, które są wyżej w rankingu od nas i właśnie to zamierzamy zrobić. »

Do zobaczenia jutro na pozostałych kwalifikacjach w Bordeaux!

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.