To była plotka która teraz stała się oficjalna: Gemma Triay podpisała kontrakt z Bullpadel. Hiszpańska marka sponsoruje w ten sposób parę numer 1 w rankingu WPT. Gracz z Minorki rozwija drużynę, która ma już wiele gwiazd: Alejandra Salazar, ale także Delfi Brea, Paquito Navarro, Martin Di Nenno, Juan Tello, Federico Chingotto…

Bullpadel zapewni podniebienia, buty i ubrania graczom, ale nie wiadomo jeszcze, z jakim modelem rakiety Gemma będzie ewoluować. Hiszpańska marka ostrzegła zniecierpliwionych fanów, mówiąc im, że będzie musiała trochę poczekać, zanim zostanie odsłonięta.

Po stronie Bullpadel wyjaśnia się, że: „Gemma stała się jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii tego sportu i Bullpadel chce być częścią tej historii. Zawodniczka Minorki poszła w ślady swojej partnerki, Alejandry Salazar, która jest częścią hiszpańskiej marki od sezonu 2019. Bullpadel liczy na to, że dwaj najlepsi gracze w danym momencie będą dalej rozwijać się na obecnej scenie.

Gracz, który udostępnił tę wiadomość Instagram, mówi: „Bardzo się cieszę mogąc ogłosić, że dołączam do rodziny Bullpadel. Jestem szczęśliwa i wdzięczna za zaufanie i traktowanie, jakie otrzymałam od pierwszego spotkania. Dziękuję z głębi serca. Nie mogę się doczekać, aż zacznę i pokażę ci wszystkie nowe rzeczy.”

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.