Miał się oddzielić na końcu Premier Padel Malaga P1, Lebron i Paquito przeżywają już swoje ostatnie wspólne chwile na torze.

I oczywiście bez presji Andaluzyjczycy wracają do życia na torze. Jako dowód, nigdy nie pozwolili swoim przeciwnikom w Genui na więcej niż trzy gemy w secie! W ten piątek Juan i Francisco po raz kolejny zorganizowali prawdziwą demonstrację przed publicznością w Ligurii. W obliczu nich Lucho Capra i Maxi Sanchez, którzy ponownie spotkali się po trzykrotnym rozstaniu, nie byli w stanie nic zrobić.

Po 47 minutach do końca meczu recital Paquito i „El Lobo” kończy się wynikiem 6/0 6/1, co zapewnia im awans do ostatniej czwórki.

Jutro spotkają się ze swoimi byłymi kolegami z drużyny Galanem i Chingotto. Para hiszpańsko-argentyńska, która przed finałem nigdy nie przegrała, zgasiła niespodzianka Bergamini / V.Ruiz : 6/3 6/4 w 1h15.

Aby śledzić pozostałe mecze we Włoszech:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !