Pokonany przez Ale Galana i Federico Chingotto w finale w Rzymie Arturo Coello i Agustin Tapia są na misji w Genui. Ci, którzy rozpoczęli turniej z pierwszym rozstawionym na plecach, nie musieli w tę środę wyolbrzymiać swoich talentów, aby przystąpić do walki.

Rzeczywiście, prowadząc 5:0 w pierwszym secie, Ramiro Moyano i Francisco Gil zmuszeni byli wycofać się z gry, a Argentyńczyk cierpiał na kontuzję mięśnia lewego uda.

W kolejnej rundzie spotkają się z nową parą w składzie Jairo Bautista i Gonzalo Alfonso. Obaj panowie, którzy dziś rano rozegrali swój pierwszy wspólny mecz, nie drżeli z Włochami Di Giovannim i Sinicropim (6/2, 6/4). Co zaskakujące, to potężny Jairo objął prawą stronę, zostawiając miejsce po lewej stronie dla numeru 1 na A1 Padel.

W pozostałych rozegranych już meczach widzieliśmy szczególnie zachęcający debiut Sanyo i Arroyo, którzy zdominowali Lamperti / Belluati w dwóch setach (6/2, 6/4).

Aby śledzić pozostałe mecze w Genui w tę środę:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !