Może to było szok dnia między byłymi partnerami : juan lebron et Paquito Navarro (TS4) spełnione Ale galan et Fede Chingotto (ST2). Pierwsze starcie obu par, które trwało ponad 2 godziny i 45 minut!

Spodziewaliśmy się spektaklu i go mamy! Ten pojedynek na szczycie dotrzymał wszelkich obietnic, z wysokim poziomem, szalonymi punktami i przede wszystkim rywalizacją. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się w trzech setach: 4/6 7/5 6/4.

Stracone szanse dla Chingalan

Gdybyśmy mieli podsumować mecz z Chingalan, z pewnością powinniśmy porozmawiać o wielu niewykorzystanych szansach Fede Chingotto i Alejandro Galana: 3 przerwy zamienione na 17 szans ! Dość powiedzieć, że ich stosunek nie jest wyjątkowy i jest zbliżony 18%.

Dla porównania Juan LeBron i Paquito Navarro zdołali to zrobić złamać dwa razy, na 4 możliwości, które się przed nimi otworzyły.

Świetne gry i pokazy

Jednak włoska publiczność, zawsze tak wyrazista, mogła się cieszyć prawdziwa gala na Campo Centrale. Te dwie drużyny, które nigdy wcześniej nie spotkały się na torze, były w stanie zaoferować grę z innej planety.

Jednakże w środku wszystkiego te wspaniałe ujęcia, to Ale Galan i Federico Chingotto uciekli po prawdziwej bitwie na torze!

Kontynuacja dnia w Genui rozpoczyna się drugim półfinałem kobiet:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.