Będziemy uprawnieni do nowego clasico od tego czasu w Genui P2 Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapia dołączamy Chingalan Wreszcie. Rzeczywiście, światowy numer 2 narzucił się 7/6 (3) 6/2 en 1h26 gry.

Dlatego w finale Genova P2 znajdziemy tych samych bohaterów, podczas spotkania, które bardziej niż kiedykolwiek przypomina clasico.

Zacięta walka w pierwszym secie

W pierwszym secie ciężko było zdecydować, który z zespołów będzie walczył. Jednakże superpiby ont été jako pierwszy przełamał w tym meczu, z pierwszych gier serwisowych świata numer 1. Ten drugi jednak szybko wrócił na wynik, chcąc nie pozostać w tyle już w pierwszym secie.

W tej rundzie nie było już przełamania, a obie drużyny grały na remis prawie równy poziom gry na torze. Nic więc dziwnego, że w pierwszym akcie doszło do decydującego tie-breaka.

W tej decydującej grze nie było już takiej samej bitwy superpiby osaczony pod potężnymi ciosami Coello i Tapii. Ten ostatni wygrał pierwszą rundę 7/6 (3).

Supremacja Coello/Tapi

Drugi set był zupełnie inny od pierwszego. Rzeczywiście, na tor powrócili Arturo Coello i Agustin Tapia nowo odkrytą pewność siebiee po wygraniu pierwszej rundy. Bardziej stabilni w swojej grze numery 1 na świecie przełamały się od początku i objęły prowadzenie w tej rundzie.

Odwrotnie, les superpiby miał dużo więcej kłopotów skontrować strzały Arturo i Agustina, pozwalając grze wymknąć się spod kontroli. Obaj Argentyńczycy mieli jednak siłę, aby odrobić jedno z dwóch straconych przełamań.

To jednak nie wystarczyło, gdyż para hiszpańsko-argentyńska wygrała to spotkanie na serwisach swoich przeciwników: 7/6 (3) 6/2.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.