Wielka sensacja na Genova P2, numer 2 na świecie Delfi Brea et Bea González zostali wyeliminowani w ćwierćfinale przez nową parę Goenaga/Riera.

Bea González właśnie wróciłem z kontuzji, po zakrzepicy stopy. Do tej pory rundy Brei / Gonzaleza przebiegały gładko, ale w meczu przeciwko Carmen Goenaga i Virginii Rierze nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Bea i Delfi mogły być pierwszy się złamał w tym meczu – jedynego przełamania, jakie osiągnęły numery 2 przy jedynej nadarzającej się okazji – w pierwszym secie odniosły atak pary hiszpańsko-argentyńskiej.

Carmen Goenaga i Virginia Riera nawróciły się 100% swoich możliwości (4/4), wykazując się prawdziwą solidnością w ważnych momentach. TO outsiderami zaoferowali więc sobie miejsce w ostatniej czwórce, pozostawiając pretendentów do tytułu: 7/5 6/2.

Jutro Carmen i Virginia zmierzą się z Martą Ortegą i Sofią Araujo w bezprecedensowym półfinale. Madrilenianin i Portugalczyk, którzy zreformowali swój związek, w trzecim secie z powodu kontuzji lewego uda Virsedy odpadli Alejandra Salazar i Veronica Virseda (końcowy wynik: 6/2 2/6 1/2 ab).

Pozostała część programu tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.