Nieco przygnębieni od początku sezonu Lucas Bergamini i Victor Ruiz dali właśnie świetny występ w Genui!

Po rozpoczęciu sezonu na pozycji ósmej, dzięki kilku fajnym ruchom wykonanym w zeszłym roku, w tym roku Lucas Bergamini i Victor Ruiz zniknęli nieco z radarów.

Od początku 2024 r. para hiszpańsko-brazylijska nie przekraczając nigdy kamienia milowego ósmego roku, rozczarowuje do tego stopnia, że ​​po całej planecie krążą pogłoski o separacji Victora i Lucasa padel. Jednak to P2 w Genui będzie być może impulsem dla Hiszpana i Brazylijczyka (który wychodzi z półfinału w Bordeaux z Pablo Cardoną). Rzeczywiście, obaj przyjaciele właśnie zakwalifikowali się do pierwszego wspólnego ćwierćfinału w tym sezonie!

Naprzeciwko Jonowi Sanzowi i Coki Nieto, dwóm graczom, którzy są tuż przed nimi w rankingach, Bergamini i Ruiz byli w stanie maksymalnie wykorzystać warunki zewnętrzne, aby wyjść ze zwycięstwa w dwóch setach: 6/4 6/3 w 1:15! Jutro poznają zwycięzców meczu pomiędzy Galanem/Chingotto a Libaakiem/Augsburgerem.

Rozczarowujące podczas Majora w Rzymie, Jon i Coki wykazywać trudności na świeżym powietrzu a po uwolnieniu Javiego Garrido mówimy, że nowa separacja może ujrzeć światło dzienne…

Czekając, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, nie przegap reszty ósmej edycji w Genui!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !