Fernando Belasteguín i Juan Tello ponownie przegrywają w 1/8 finału na torze Premier Padel. Po majorze we Włoszech w Genui pojawiło się nowe rozczarowanie Premier Padel P2.

Rozstawieni z numerem 5 w tym turnieju spodziewaliśmy się, że Bela / Tello da nowy impuls, aby zapomnieć o włoskim nieszczęściu. W meczu z Ruiz/Cardona porażka w trzech setach zaszkodzi morale. Czy ta jedna porażka obu Argentyńczyków to za dużo? Na razie absolutna cisza, ale wiemy, że obecnie w światowej 20-tce następuje sporo zmian. Co więcej, na konferencji prasowej Cardona skorzystał nawet z okazji, aby potwierdzić swój przyszły związek z Paquito Navarro.

BELA TELLO Pokonaj Genovę
DSC08378ARW

Czy możemy sobie wyobrazić separację Tello i Beli? Niełatwe. Zwłaszcza, że ​​odpowiednie rankingi obu graczy zapewniają, że na razie są oni rozstawieni. Ciąg dalszy nastąpi.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.