TurniejAlix Collombon i Julia Bidahorria kończy się w 1/8 finału, po wyeliminowaniu pary francusko-hiszpańskiej z parą Marta Ortega / Sofia Araujo (TS4). Ostatnia Francuzka w biegu i jej partner przegrali 6 / 3 6 / 2 za 1h25.

Krok był jeszcze za wysoki dla pary Collombon / Bidahorria, której niestety nie udało się stworzyć wyczynu w starciu z nowo zreformowanym duetem: Ortega / Araujo. Mimo to Alix i Julieta pokazały się dobre sekwencje rozgrywki i nawet udało się pojechać dwukrotnie ukraść serwis swoim przeciwnikom (raz w każdym zestawie). Mimo to para francusko-argentyńska zbyt często musiała tracić wynik i wielokrotnie traciła serwis: Udało się to Martie Ortedze i Sofii Araujo łamacz sześć razy na dziesięć okazji.

Alix Collombon i Julieta Bidahorria opuszczają zatem Włochy… i nie będzie obecny w Maladze P1który odbędzie się w dniach 6-14 lipca. Zasłużony odpoczynek dla pary francusko-argentyńskiej.

Resztę dnia nadal można śledzić na żywo na kanale YouTube Premier Padel :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.