Która drużyna miała dołączyć Marta Ortega et Sofia Araujo Wreszcie tego Genova P2? O to chodziło w drugim półfinale tego dnia! Paula Josemaría et Ariany Sanchez byli przeciwni Gemma Triay et Klaudia Fernandez.

Jak to często bywa w przypadku spotkania tych dwóch par, mecz zakończył się po trzech setach: 6/3 4/6 6/2 en 2h18 gry.

Zawsze trudno powiedzieć, która z tych dwóch par wygra ten mecz. Trzeba przyznać, że te dwie drużyny idą łeb w łeb i zawsze mają trudności z podjęciem decyzji między sobą i tym razem od reguły nie odstąpiono!

Obie drużyny uzyskały prawie taką samą liczbę break pointów (13 dla Pauli i Ariego, 14 dla Gemmy i Claudii) Jednak numery 1 na świecie zdołały wywalczyć dodatkową przerwę w trzecim secie, dzięki czemu objęły wygodne prowadzenie.

Kluczem do tego meczu była także liczba niewymuszonych błędów: 38 dla numer 1 na świecie et 45 dla pary Triay / Fernandez. W trzecim secie po raz kolejny poczuliśmy, że Claudia Fernandez jest spięta. Zaczęła popełniać o wiele więcej błędów, powodując Jego zespół zanotował 29 niewymuszonych błędówchociaż zrobiła kilka niesamowitych ujęć.

Paula Josemaria i Ariana Sanchez robią zatem kolejny krok w stronę rekordu bliźniaczek Alayeto ! Wezmą udział w jutrzejszym finale, gdzie będą faworytami przeciwko wersji 2.0 pary Ortega/Araujo!

Na Genova P2 pozostał już tylko jeden mecz. Jeśli chodzi o program, jest tutaj:

Źródło: PadelInteligencja.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.