Gestion Sports, specjalista w zarządzaniu klubami sportowymi, zorganizuje serię 4 webinariów (wideokonferencji) na temat „Rozwój i optymalizacja klubu”, które przedstawi Loic TAP, jej CEO.

Le programy

Powstał unikalny program skierowany do prezesów, menadżerów, trenerów i wolontariuszy, który ma umożliwić im unowocześnienie klubu:

  • Poniedziałek 30 stycznia o 9:XNUMX: jak zwiększyć współczynnik wypełnienia?
  • Poniedziałek, 27 lutego o 9:XNUMX: Jak zwiększyć obroty?
  • Poniedziałek 27 marca o 9:XNUMX: Jak przyciągnąć nowych praktyków?
  • Poniedziałek 24 kwietnia o 9:XNUMX: Jak zatrzymać i sfederować swoich graczy?

Loic Tap udostępni konkretne strategie i działania, aby usprawnić zarządzanie Twoim klubem sportowym oraz zwiększyć jego widoczność i obroty. Zajmie się komunikacją, marketingiem, optymalizacją oferty usług i lojalnością członków, a także organizacją eventów i turniejów. Zaprezentuje również kilka danych na temat rynku rakiet, aby umożliwić klubom zlokalizowanie się i aktywację pionu „modernizacji”.

webinarium padel zarządzanie sportem

Goście VIP-ów

Swoimi doświadczeniami i wynikami podzielą się znani goście, m.in. Samuel Breton, prezes ligi Occitanie Squash, Fiona Ligi, trzecia Francuzka i trenerka padel, Kevin Tournemire, trener Tuluzy Padel Klub i inne zainteresowane strony.

Te webinaria pozwolą uczestnikom lepiej zrozumieć wyzwania związane z zarządzaniem klubem i podjąć konkretne działania w celu poprawy jego funkcjonowania i wyników.

Jak się zarejestrować?

Aby zarejestrować się za darmo, wystarczy kliknąć w poniższy link: https://coaching.gestion-sports.fr.

Webinaria można śledzić ze smartfona.

Nie wahaj się skontaktować z Gestion Sports w przypadku jakichkolwiek pytań lub próśb o dodatkowe informacje.


Gestion Sports współpracuje z największymi francuskimi klubami takimi jak Le MAS, MY CENTER PALAVAS, TENNIS CLUB DE LYON, NICE LTC, TOULOUSE PADEL KLUB, Z5 PADEL...

Cały zespół GS jest przekonany, że sport jest nośnikiem dobrostanu i więzi społecznych, a modernizacja klubu może przywrócić te wartości w centrum klubu.

Loic TAP był zawodnikiem (4/6 w tenisie, 3A w squasha, 35e Francuski w Padel), trener tenisa i padel, odpowiedzialny za dwa kluby i opracował rozwiązanie wspierające menedżerów i pomagające im unowocześnić ich biznes.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.