Biznes Zarządzanie sportem et Anybuddy połącz siły, aby zaoferować wyjątkową usługę menedżerom klubów, ale także graczom.

Obie firmy mają teraz jedno połączenie: w Gestion Sports menedżer może wybrać przedziały czasowe, które chce udostępnić w Anybuddy, i zobaczy, jak jego harmonogram jest automatycznie aktualizowany przy każdej rezerwacji.

W Anybuddy gracze będą mogli natychmiast zarezerwować kort!

Wlać Loic Tap, CEP ds. Zarządzania Sportem, to partnerstwo jest oczywiście obiecujące:

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Anybuddy, a to pozwoli nam pokazać nasze pragnienie oferowania klubom nowych rozwiązań, aby przyciągnąć ludzi, zwiększyć ich czynsze i zoptymalizować ich działalność.

Mamy te same cele: umożliwienie praktyki padel i tenisa na dużą skalę, aby pomóc liderom.

Zebraliśmy kilka klubów, aby umożliwić im umieszczenie swoich darmowych slotów na platformie Anybuddy. W ten sposób ich widoczność wśród 200 000 praktykujących była większa i byli w stanie uzyskać rezerwacje, których nigdy nie mieli (urlopowicze, turyści, amatorzy, wypoczynek, przejazdy itp.). Logicznie polecamy Anybuddy wszystkim klubom, które nam ufają, ponieważ mają na tym wszystko, co można na tym zyskać. Wierzę nawet, że dostaną mały prezent powitalny, kontaktując się z zespołem Anybuddy w naszym imieniu…”

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.