Zarządzanie sportem zaprezentował swoje narzędzie komisji selekcyjnej żłobka South Roussillon.

Komisja selekcyjna złożona z wielu osób, skupiona na potencjale oprogramowania.

Z Sud Roussillon pozostaje tylko jedno potwierdzenie, że Gestion Sports w najlepszych warunkach, aby zapoczątkować nową erę w świecie dziedzina cyfrowego zarządzania sportem i klubami.

Loic TAP i Olivier SCHUNEMANN rozpoczęli tę przygodę razem i udało im się (tylko 2) stworzyć kompletne narzędzie do zarządzania strukturą sportową. Każda funkcja jest odpowiedzią na problem związany z zarządzaniem.

loic sport zarządzania prezentacją tap

Loic TAP potwierdza: „Niektóre narzędzia gromadzą 10, 20, 30 programistów, którzy każdego dnia szukają pomysłów na rozwój… W Gestion Sports byliśmy po dwa aż do pierwszegoer Styczeń 2021, co skłania mnie do myślenia, że ​​gdy za kilka miesięcy będziemy dwudziestoosobową drużyną, nasze narzędzie będzie 20 razy lepsze niż obecnie ponieważ mamy doświadczenie w terenie, które czyni nas wyjątkowymi. "

Obecnie Zarządzanie sportem to 7-osobowy zespół i bezkonkurencyjna cena!

A to oczywiście dopiero początek wielkiej przygody, gdy widzimy jakie oprogramowanie dla nas szykuje, które wyposaża największy klub we Francji w Padel.

Trzymajmy kciuki za Gestion Sports i zaufajmy tym ekspertom Padel.

Spotkanie kierownictwa sportowego 2021

Możesz się skontaktować :

  • LOIC TAP, menadżer projektu narzędzia dla indywidualnego wsparcia: 06.30.22.56.82
  • PIERRE ISKANDAR, który będzie Ci towarzyszył od prezentacji do konfiguracji Twojego narzędzia: 06.12.83.87.68

Ich cel: w ciągu kilku dni wesprzeć Cię w całkowitej autonomii narzędzia.

Olivier SCHUNEMANN wyjaśnia: „Mając po swojej stronie ponad 35 000 użytkowników naszych aplikacji typu white label oraz zmotywowanych i pełnych pasji struktur sportowych, zamierzamy spędzić sekundę! "

Śledź Gestion Sports, aby śledzić przygodę: https://www.facebook.com/GestionSports

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.