Uruchomienie Zarządzanie sportem z siedzibą w Pirenejach Wschodnich zdobył ulubioną nagrodę Alfred Sauvy 2022

Mimo żeAlfred Sauvy był wielkim człowiekiem i wynalazcą terminu " Trzeci Świat "The Nagroda Alfreda Sauvy nagradza innowacyjne i obiecujące firmy.

Pamiętaj, że ta firma nadal rozwija się pomyślnie i sprawia, że innowacja to jego koń hobby.

Tym razem to właśnie przed jury złożonym z doświadczonych przedsiębiorców francuska firma musiała skomponować i wyróżnić się spośród 11 kandydatów na wysokim poziomie.

Chociaż Zarządzanie sportem nie wygrał 10 000 euro zaoferowanych zwycięzcy, startup zajął trzecie miejsce i był faworytem z bardzo innowacyjną wizją rozwoju sportu.

Każdy od czasu do czasu uprawia sport i coraz więcej osób się w to angażuje padel. Oczywiście kluby muszą umieć powitać swoich przyszłych członków w profesjonalny, poważny i nowoczesny sposób.

Oto jak Zarządzanie sportem interweniuje wyposażając klub w oprogramowanie, które dziś odpowiada na ponad 90% problemów lidera.

„Twój klub zyska na nowoczesności i komforcie organizacyjnym. Skontaktuj się z klubami, które używają Zarządzanie sportem i zapytaj ich, jak by pracowali bez naszego narzędzia…” Loic Tap - CEO

Zawodnik, trener i menedżer centrum, widzimy, że na boisku jest człowiekiem, który mówi. To właśnie podczas prezentacji firmy i jej produktów słowa Loic Tap trafili w sedno i byli w stanie przekonać członków Jury.

Możesz również znaleźć wideo tylko tutaj

Tym faworytem jest z pewnością także chęć oddania hołdu pracy wykonanej przez cały zespół Zarządzanie sportem po wyposażeniu klubu w ich rozwiązanie:

  • Odpowiedź tego samego dnia na pytania użytkowników
  • grupa WhatsApp
  • Wizyty organizowane co tydzień (Gestion Sports Live)
  • Trening prywatny (cel Super Klubu) – Rozwijaj i optymalizuj swój klub
  • Zawody premium (Trofeum GS)

Startup wygrał więc nagrodę w wysokości 1000 euro i wsparcie ze strony G16 (najlepsi przedsiębiorcy w regionie).

Ta nagroda im. Alfreda Sauvy oznacza zatem wielki sukces dla Gestion Sports, co prawdopodobnie powinno przyciągnąć inwestorów?

Loic wyznajemy: „Rzeczywiście mamy kontakty, ale chcemy nie spieszyć się, aby wybrać, z kim jutro współpracować. Chcemy przyspieszyć nasz rozwój, pozostając skoncentrowanym na ludziach, co moim zdaniem, a wyniki tego dowodzą, jest dużo bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie. »

Jakie są następne kroki w zarządzaniu sportem?

Loic Tap: Kontynuuj naszą misję: wspierać coraz więcej klubów w kierunku cyfrowej nowoczesności, aby rozwijać sport we Francji, oferując nowe, bardziej dostępne oferty dla stowarzyszeń »

Ostatnie słowo?

„Dzięki Yassine (graczowi padel obiecujący) oraz w Sud Roussillon, którzy każdego dnia przyczyniają się do naszego sukcesu”

Po więcej informacji odwiedź ten artykuł bez opóźnienia.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.