Gdy Francisco Gil i Agustin Gomez Silingo ustanowili rekord, gdy tylko weszli do rywalizacji w Miami, prawie nie zostali pokonani. Reus !

Była to jedna z nowych par, które spodziewaliśmy się zobaczyć w akcji i możemy powiedzieć, że na Florydzie było to trochę rozczarowanie. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do Ramiro Moyano i Juana Cruz Belluatiego, Agustin Silingo i Francisco Gil nie byli w stanie wiele zrobić. Przeszli 6/3 6/1 w szesnastych, nie możemy powiedzieć, że mieli początek marzeń...

Dziś w Reus Francisco i Agustin naprawili sytuację, zadając ten sam wynik Victorowi Ruizowi i José Rico. A zatem sukces 6/3 6/1, który pozostanie pierwszym zwycięstwem duetu. W czwartek czeka ich bardzo ważny mecz z Franco Stupaczukiem i Alexem Ruiz, rozstawionymi 4. Czy uda im się stworzyć wyczyn?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !