Po ostatnich Mistrzostwach Francji Padel Attitude w Lesquin gościł drużyny 40 na turnieju „Vibor-a” w niedzielę 6 listopada.

Ciekawy płaskowyż, złożony z najlepszych lokalnych par, wzmocniony przez zespoły z całej Francji (Paryż, Lyon, Grenoble, Amiens) i Belgii.

Już walczy w drużynach z kurami 8 5, aby zająć jedno z pierwszych miejsc kwalifikujących 2 do stołu finałowego.

Niespodzianka: Romanowski / Dulion weź kubek

Jedna wielka niespodzianka w basenach: Romanowski i Dulion przegrywają pojedynek z Conty i Melotem, zawodnikami klubu Bois d'Arcy (The Padel Club). 

Wynik, który burzy stół finałowy, oferując od 8. miejsca pojedynek dwóch najlepszych drużyn regionalnych: Romanowski / Dulion VS Landtsheere / Lecomte. To oni płacą cenę za ten scenariusz i wychodzą z turnieju wcześnie rano.

8e i 1 / 4 zajmują się eliminowaniem wielu innych wybitnych zespołów „Padel Attitude”.

Paryżanie Gimenez / Lepanse zbyt silni

Ten scenariusz ustępuje pięknym półfinałom 2.
 
Pierwsze „Hauts de France”, w którym Quillet / Kosir wygrał z Romanowskim / Dulionem.

Drugi „paryżanin”, z którego wyłania się para Gimenez / Lepanse na niekorzyść duetu Dubourg / Pommier.

W finale, w obliczu drużyny Quillet / Kosir zmęczonej polem bez „łatwego” meczu, utalentowana drużyna Gimenez / Lepanse wyrecytowała piękną Padel podnieść trofeum po wspaniałym dniu, mistrzowsko zaaranżowanym przez sędziego Jonathana Saletę.

Wysoce następny turniej w Padel Attitude, centrum referencyjnym we Francji, które obiecuje już dobre wieści pod koniec roku i na początku 2017!
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.