Po ostatnich Mistrzostwach Francji Padel Attitude w Lesquin gościł drużyny 40 na turnieju „Vibor-a” w niedzielę 6 listopada.

Ciekawy płaskowyż, złożony z najlepszych lokalnych par, wzmocniony przez zespoły z całej Francji (Paryż, Lyon, Grenoble, Amiens) i Belgii.

Już walczy w drużynach z kurami 8 5, aby zająć jedno z pierwszych miejsc kwalifikujących 2 do stołu finałowego.

Niespodzianka: Romanowski / Dulion weź kubek

Jedna wielka niespodzianka w basenach: Romanowski i Dulion przegrywają pojedynek z Conty i Melotem, zawodnikami klubu Bois d'Arcy (The Padel Club).

Wynik, który zakłóca finałowy stół, oferując już 8 pojedynek między najlepszymi drużynami regionalnymi 2: Romanowski / Dulion VS Landtsheere / Lecomte. To oni płacą za ten scenariusz i wychodzą z turnieju wcześnie rano.

8e i 1 / 4 zajmują się eliminowaniem wielu innych wybitnych zespołów „Padel Attitude”.

Paryżanie Gimenez / Lepanse zbyt silni

Ten scenariusz ustępuje pięknym półfinałom 2.
1ère „Hauts de France”, w którym Quillet / Kosir wygrywają z Romanowskim / Dulionem.

Drugi „Parisienne”, który wychodzi z pary Gimenez / Lepanse kosztem duetu Dubourg / Pommier.

W finale, przeciwko drużynie Quillet / Kosir zmęczonej polem bez meczu „easy”, utalentowana drużyna Gimenez / Lepanse odmawia piękny Padel, aby podnieść trofeum po wspaniałym dniu aranżowanym po mistrzowsku przez sędziego Jonathana Saleta.

Kolejny turniej w Padel Attitude, centrum referencyjnym we Francji, które obiecuje już dobre wieści pod koniec roku i na początku 2017!
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.