Można powiedzieć, że zamsz nigdy nie przestaje nas zaskakiwać. Kraj, który radykalnie upadł kochanek padel i kto wyrusza Projets zawsze więcej wnuczki więcej szalony.

Oto jego imię; Globen Padel. Klub padel w bańka w centrum Sztokholmu. Więc ten klub nie wychodzi z ziemi, ponieważ ta bańka pochodzi z 1989 roku. W tym budynku odbywały się wszelkiego rodzaju imprezy, takie jak koncerty lub inne wystawy o pojemności 16 000 osób i szalona wysokość sufitu: 85 metrów !

Od 1 listopada będzie mieścił Centrum padel, wyposażony w 14 utworów w tym 2 indywidualne. I to hiszpańska marka J´Hayber, sponsor Agustina Gomeza Silingo, zapewni całą infrastrukturę. Świetna reklama tej marki, która już brała udział w zakładaniu torów w tym kraju.

Niesamowity projekt, ale nam się podoba, który już przyciąga szwedzkich zawodników, którzy mogą już, nawet jeśli klub nie jest jeszcze otwarty, zarezerwować swoje tory i trening.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.