Podczas pandemii szwedzki oni również musieli przyzwyczaić się do nowego stylu życia, z kamerami internetowymi, alkoholem i sprzętem wideo jako ulubionymi zakupami. padel, zgodnie z ankietą Prisjakt.

Prisjakt, szwedzki komparator cen, przeprowadził badanie dotyczące zwyczajów konsumpcyjnych Szwedów w 2020 r., Roku pandemii.

Radykalne zmiany nawyków!

Radykalny kryzys, nieuchronnie radykalne zmiany dla wszystkich mieszkańców planety. Szwedzi również widzieli, jak ich nawyki wywróciły się do góry nogami w wyniku tego nagłego i nieprzewidywalnego wydarzenia, jakim był kryzys Covid-19.

W marcu 2020 roku nastąpił spektakularny wzrost zakupów niektórych produktów:

  • Kamery internetowe: 1%
  • Termometry: 940%
  • Alkohole i alkohole: 470%.
  • Sextoys: 208%
  • Krzesła biurowe: 330%

Le padel wśród ulubionych zajęć Szwedów!

Ścisłe więzienie odcisnęło swoje piętno, a Szwedzi, w głębi duszy wielcy sportowcy, spędzali dużo czasu na zewnątrz, gdy tylko nadarzyła się okazja.

sklep z rakietami padel dirtyilles perpignan

Tak więc, nadal według Prisjakt, 4 ulubionymi zajęciami Szwedów w 2020 roku były sport. I wśród nich znajdujemy oczywiście padel (oprócz koszykówki, turystyki pieszej i golfa). Przede wszystkim to kolejny dowód na to, że w Szwecji jest moda na sport. Następnie fakt, że komparator cen identyfikuje wiele zakupów związanych z padel Jest to oczywiście bardzo dobra rzecz dla dostawców sprzętu i producentów, którzy byli w stanie wykorzystać eksplozję na tym rynku w nieuchronnie wyjątkowym roku.

 

Źródło: nyheter24.se

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.