To pytanie wydawałoby się zupełnie nieistotne w zeszłym sezonie, kiedy Maxi Arce i Franco Dal Bianco byli u szczytu swojej dominacji na A1 Padel. Jednak od początku 2024 roku wiele się zmieniło na torze Fabrice'a Pastora do tego stopnia, że ​​już wkrótce będziemy mogli mieć nowy numer 1.

Rzeczywiście, Gonzalo Alfonso, wciąż niepokonany w tym sezonie na A1 z Tolito Aguirre, traci tylko 237 punktów do Maxiego i Franco.

Zrozumiałeś to, ten, który zakwalifikował się wczoraj do ćwierćfinału France Open ze swoim pomocnikiem Tolito, mógł przejechać przed swoimi rodakami w Beausoleil.

Dla przypomnienia, oto jak wygląda dystrybucja punktów w turnieju Open:

  • Zwycięzcy: 1 punktów
  • Finaliści: 600
  • Półfinaliści: 360
  • Ćwierćfinaliści: 180
  • Ósemki: 90
  • Pierwsza runda: 45

Innymi słowy, jeśli Arce i Dal Bianco kłaniają się w ten czwartek w ósmej klasie, Alfonso będzie musiał jedynie dotrzeć do ostatnich czterech, aby objąć tron ​​​​toru. Jeśli numer 1 przegra w kwarcie lub połowie, Alfonso będzie musiał być co najmniej finalistą. A jeśli Gonza' i Tolito zdobędą tytuł, w poniedziałek 28-latek automatycznie stanie się nowym numerem 1.

Kiedy wiemy, że druga para na torze wygrała wszystkie turnieje od początku sezonu, mówimy sobie, że są dobre powody, aby w to wierzyć. Więc powiedz nam, myślisz, że A1 Padel będzie miał nowy numer 1 w poniedziałek?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !