Oczywiście rozmawialiśmy więcej o współpracy ich byłych kolegów z drużyny, Juana Martina Diaza i Miguela Lampertiego, ale młody Bautista i Muñoz tworzą duet, który wydaje się najbardziej obiecujący.

Dwóch zawodników w wieku odpowiednio 22 i 24 lat udowodniło to wczoraj na turnieju Roland-Garros przekonującym zwycięstwem nad doświadczonymi Javim Ruizem i Juanem Cruzem Belluati.

Desafio Punta Negra San Juan San Juan Argentyna 5 maja 2023 Foto Mariano Castro Vaccarono UBICE

Sukces 6/3 6/3, który jest tym cenniejszy, że para Hiszpano-Argentyńska przybyła w dobrej formie, a ona była tylko o jeden punkt od pokonania Lebrona i Galana w Finlandii!

Bautista i Muñoz udowadniają zatem, że trzeba na nich liczyć! Dzięki zwycięstwu nad parą 15 tego majora Paryża będą faworytami środowego spotkania z kwalifikantami Hernandezem i Jimenezem, którzy wyeliminował Moreau/Salandro w previi i który zdominował kolejną parę z wczorajszych kwalifikacji: Navas / Vera (6/2 6/1). Zapowiada się wybuchowy mecz młodych zawodników, który będzie można śledzić bezpośrednio po spotkaniu o godzinie 13:00 na piste 6 !

Aby zapoznać się z resztą programu w tę środę, znajdziesz go poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !