Mając na uwadze wyjątkowo dobrą prognozę pogody na cały tydzień oraz dotychczasowy sukces publiczny Greenweez Paris Major 2023, Francuska Federacja Tenisowa zdecydowała się wystawić na sprzedaż dodatkowe miejsca na półfinały i finały, które odbędą się w sobotę i niedzielę .

Już teraz turniej można uznać za pełen sukces, pobity w kwalifikacjach rekord. Niedzielne kwalifikacje przyciągnęły do ​​zatok Roland-Garros około 4200 widzów, z czego 800 biletów sprzedano dwa dni wcześniej.

Doskonała pogoda, szybkie warunki do gry i wspaniały spektakl, jaki zapewnili publiczności najlepsi gracze na świecie, skłoniły klub FFT do wprowadzenia do sprzedaży nowych biletów: w związku z tym kasy biletowe będą otwarte od środowego wieczoru. na oficjalnej stronie GPM kupić bilety na ten weekend.

Bilety na mecz 20/25 finału, który zostanie rozegrany w najbliższy czwartek, kosztują od XNUMX euro; te na piątek (kwartały), sobotę (połówki) i niedzielę (finały) są dostępne w cenie od XNUMX €.

A dla wiernych czytelników Padel Magazinekonkurs pozwoli już od czwartku zdobyć dwa miejsca na dzień sobotni i dwa na niedzielę. Pozostań w kontakcie naszą stronę na Instagramie !

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.