Zmierzając się z wykwalifikowanymi Emiliano Iriart i Carlosem Cabeza, Bastien Blanqué i Adrien Maigret stoczyli wielką bitwę o zwycięstwo pod koniec suspensu.

W przeciwieństwie do Jérémy Scatena i Adria Mercadal wcześniej, Bastien Blanqué i Adrien Maigret byli bardzo solidni w gorących momentach, aby odnieść zwycięstwo nad Philippe Chatrierem.

Po pierwszym secie zdominowanym przez duet hiszpańsko-włoski tricolors mieli doskonałą drugą rundę, aby powrócić do równości. Trzeci akt będzie bardzo napięty, w szczególności z małą przerwą na wątpliwą piłkę w 3/3. Bastien i Adrien wydawali się być na dobrej drodze do zakończenia, choć odebrali zagrywkę swoich przeciwników, ale nie liczyli na wściekłość Iriarta i Cabezy, którzy natychmiast dołączyli do wyniku. Obie pary będą solidnie wywiązywały się ze swoich zobowiązań, aby doprowadzić nas do długo oczekiwanego tie-breaka. Decydująca gra, podczas której para, która korzystała z pełnego wsparcia publiczności, wiedziała, jak grać najlepiej padel !

W swoim drugim oficjalnym meczu Blanqué i Maigret oferują sobie prestiżowe zwycięstwo w tym Roland-Garros padel : 4/6 6/1 7/6.

W tym samym czasie Adrien i Bastien odblokowują ladę dla Francuzów w Greenweez Paris Premier Padel Major. Oto już dwa Blues zakwalifikowały się do szesnastego miejsca, a koniecznie będą dwa inne, ponieważ od razu rywalizują pary Bergeron / Leygue i Inzerillo / Moreau!

Aby śledzić mecz, to jest ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !