Federico Chingotto i Juan Tello zakwalifikowali się do finału konkursu Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM) dzięki sukcesowi przeciwko Paquito Navarro i Martinowi Di Nenno.

Ten półfinał 100% Bullpadel było starcie dwóch par, które zrobiły wrażenie poprzedniego dnia. Z jednej strony Paquito Navarro i Martin Di Nenno szukali trzeciego finału na oficjalnym torze FIP, z drugiej Chingotto i Tello chcieli wrócić na pierwszy plan.

Jak sobie wyobrażałem, pierwszy set był bardzo zrównoważony, dwie pary były suwerenne w swoich usługach. Jako dowód nie było najmniejszego przełomu w tym pierwszym akcie. W związku z tym rozstrzygnięcie między dwoma duetami wymagało decydującej gry, aw tej małej grze to Argentyńczycy byli najbardziej precyzyjni, ze szczególnym uwzględnieniem Federico Chingotto, który był szczególnie ostry.

Paquito-Navarro-grymas-roland-garros-2022

Wzmocnieni wygraną w pierwszej rundzie zawodnicy Gaby Reca zdołali w jedynym breakpointu meczu (!) obsłużyć swoich przeciwników. Za Di Nenno i Navarro nigdy nie udało się uzyskać najmniejszej okazji, aby się podnieść, pozostawiając Chingotto i Tello, aby odejść ze zwycięstwem: 7/6 6/3.

Dzięki temu zwycięstwu „El Gato” i „Super Raton” dołącz do Juana Lebrona i Ale Galan w finale „Hiszpania-Argentyna”, która zapowiada się gorąco! Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:00 na trasie Philippe-Chatrier.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !