W bardzo intensywnym meczu Javi Leal i Javi Rico eliminują rozstawienie 6 z Greenweez Paris Premier Padel Major.

Rozmawialiśmy o tym dziś rano, Javi Leal i Javi Rico mieli szansę zagrać przeciwko byłemu koledze z drużyny Momo Gonzalezowi i potężnemu południcowi Alexowi Ruizowi.

We wrzącym pierwszym secie, naznaczonym pojedynkiem pomiędzy Ruizem i Lealem, słabsi wykorzystali kilka niezwykłych błędów 6-rozstawionych, aby wygrać remis.

Wzmocniony wygraną pierwszego seta „los Javi” włożył w drugi akt ogromną intensywność, co pozwoliło im na szybką przerwę. Wcale nie pewni siebie, Ruiz i Gonzalez nigdy nie byli w stanie wznowić spóźnionego serwu. Ostatni mecz całkowicie opuszczony przez Andaluzyjczyków zakończy przypieczętowanie pierwszej niespodzianki dnia w Roland-Garros. Wynik końcowy: 7/6 6/4.

Połączone niedawno Javi Leal i Javi Rico oferują referencyjne zwycięstwo, a jutro zagrają razem w pierwszym ćwierćfinale. Zmierzy się albo z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno, albo z Lucasem Bergamini i Victorem Ruizem. Odpowiedz teraz na tor środkowy.

Dla tych, którzy chcieliby zostać na piste 3, zrób miejsce dla kolejnego bardzo ładnego plakatu: Belasteguin / Coello vs Lijo / Javi Ruiz.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !