Nowa oferta biletowa ograniczona czasowo, aby wziąć udział w Greenweez Paris Premier Padel Major na świątecznym stadionie Roland-Garros.

Od 11 do 17 lipca stadion Roland-Garros będzie gościł Greenweez Paris Premier Padel Major, największy turniej tej dyscypliny, jaki kiedykolwiek zorganizowano we Francji. Aby umożliwić jak największej liczbie osób udział w tym bezprecedensowym wydarzeniu, FFT oferuje wyjątkowa oferta, od dziś do 10 lipca z biletem oferowanym do zakupionego biletu ! Ceny wahają się od 15 do 50 €, a najlepsze miejsca na dworze Philippe-Chatrier będą dostępne dla szerokiej publiczności (niska korona).

piste padel roland garros premier padel Greenweez chatrier

To wydarzenie, które zgromadzi najlepszych graczy z Padel na świecie, będzie dla publiczności doskonałą okazją do odkrycia tej zabawnej i spektakularnej dyscypliny, która kwitnie we Francji. Widzowie będą mogli cieszyć się stadionem inaczej w przyjaznej i świątecznej atmosferze. W programie będzie wiele atrakcji: DJ, petanque, möllky... Pomiędzy dwoma meczami publiczność będzie miała również okazję zrelaksować się na tarasie Place des Mousquetaires, przy ulicznych ofertach jedzenia i zimnych napojach.

Wszystkie informacje dotyczące biletów na to wydarzenie są dostępne na stronie internetowej: https://tickets.parispadelmajor.com/fr 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.