Na pierwszą edycję Paris Premier Padel Major na stadionie im. Rolanda Garrosa, partnerem TITLE jest Greenweez, rynek oferujący ponad 125 000 produktów ekologicznych i odpowiedzialnych za środowisko.

Turniej odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2022 r. Kwalifikacje rozpoczną się 10 lipca, główne losowanie w poniedziałek 11 lipca.

Międzynarodowa Federacja Padel (FIP) zapewnione podczas konferencji prasowej obwodu Premier Padel, które miało miejsce w czwartek 2 czerwca 2022 r., że „Roland Garros na zawsze powitałby jednego z 4 Grand Chelem”, które będą odbywać się co roku. luigi carraro roland garros 2022

Życzenie prezesa FIP, na które liczy także FFT.

Z drugiej strony, Luigi Carraro, prezes FIP, nie zagwarantował, że 3 inne Majors będą kontynuowane odpowiednio w Katarze, Meksyku i we Włoszech. Widać całą konferencję prasową, która odbyła się w czwartek 2 czerwca ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.