Po poniedziałku wyznaczonym przez koniec previas i początek losowania głównego, to bardzo wielki dzień padel który czeka na nas w Roland-Garros w ten wtorek.

Rzeczywiście, na różnych boiskach stadionu Roland-Garros odbędzie się nie mniej niż 17 meczów! Co oferuje nam popołudnie w locie od godziny 14:00.

Francuscy fani są oczywiście zachwyceni, że mogą zobaczyć siedmiu swoich rodaków przy pracy. Oczywiście mecz będzie ostemplowany w 100% francuski zespół: Bergeron/Leygue vs Moreau/Inzerillo, ale także Blanqué/Maigret vs Iriart/Cabeza i Mercadal/Scatena vs Cordoba/Sager Nagel!

Ten dzień będzie również okazją dla publiczności do odkrycia legend tego sportu, takich jak Juani Mierez i Aday Santana, ale także nadziei na padel światowy. Wśród nich Miguel Yanguas, Coki Nieto, Alex Arroyo…

Oto program na dzień:

Aby śledzić mecze, dzieje się to na YouTube, udostępnimy linki, gdy tylko będą dostępne.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !