Gregory Sertic, były zawodowy piłkarz, który grał w Bordeaux i OM, jest częścią Team Rouge Julian Seurin. Opowiedział nam o All Star Remontada Padel.

Ogromna przyjemność z gry padel u podnóża Wieży Eiffla

To jest po prostu fantastyczne, jestem fanem padel, Gram regularnie raz lub dwa razy w tygodniu. Kiedy zostałem wezwany do udziału w All Star Remontada Padel, na dole naszej ukochanej Wieży Eiffla, natychmiast się zgodziłem. Świetnie się bawię z przyjaciółmi, a także tutaj, na tym wspaniałym wydarzeniu.

Jego pierwsze kroki padel

3 lata temu przestałem grać w piłkę nożną i szukałem sportu, który nie będzie bolał mnie kolano. natknąłem się na padel, Bardzo lubię uprawiać ten sport. Na początku brałem lekcje, żeby mieć solidne podstawy i odpowiednie ruchy. Bardzo często gram z Florentem Sinama-Pongolle, to on wciągnął mnie w ten sport, jest bardzo dobrym zawodnikiem, dał mi wiele rad. W Canal+ gramy między sobą i jest super miło.

Właśnie wróciłem ze stażu padel w Sewilli, która trwała 4 dni: graliśmy 4 godziny padel na dzień. Dowiedziałam się jeszcze więcej dzięki specjalistom z Hiszpanii, którzy udzielili mi małych wskazówek.

Julien Seurin, to jest nasz fenomen

Jest świetny, daje nam bardzo dobre rady: jest wyjątkowy! Jest bardzo uważny na nasze ustawienie, taktykę gry, kiedy musimy trafić do siatki, kiedy musimy atakować. Często korzystał z kart i często dawał nam przewagę. Poruszyła mnie wiadomość, że jest naszym trenerem, jego rady są niezbędne i jestem mu za to wdzięczny. Świetnie się z nim bawiłem i z całym naszym zespołem Rouge.

Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.