Francuzka Nallé Grinda i Argentyńczyk Guillermo Cañas ukłon przyszłym zwycięzcom konkursu, Meksykanom Fabian Mujica / Octavio Lara naOtwórz Houston Realturf.

Przypomnij sobie Dolarów 5000 zostały obiecane zwycięzcom.

Zachęcająca porażka dla para francusko-argentyńska który popełni zbyt wiele błędów, by mieć nadzieję na pokonanie Meksykanów na miejscu.

Houston padel otwórz realturf

Były ósmy światowy tenisista Guillermo Cañas, nazywany Willy w mediach społecznościowych, pokazał wspaniałe rzeczy na boisku. Leworęczny Nallé Grinda dawał z siebie wszystko, ale nie zawsze udawało mu się wypełnić luki, wada pracy nóg, która czasami była trochę wadliwa po stronie Argentyńczyka.

Ale Willy w pełni zamierza wrócić na pole o wiele ostrzejszy fizycznie. Le padel motywuje go do powrotu silniejszego. 

Francuz doskonale wyleczył się z poważnej kontuzji i wydaje się być w dobrej formie, aby oferować nam dobre występy.

Kolejny krok w Houston w czerwcu przyszłego roku, w którym tym razem zwycięzcom obiecano dotację w wysokości 15.000 XNUMX $!

Pamiętaj, że Open Houston Realturf zaoferuje 5 wydarzeń w 2021 roku z bardzo specjalnym 5 etapem, ponieważ zwycięska para wygra Dolarów 50.000 !

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.