Benjamin Grue i Maxime Forcin byli bardzo solidni w Pau, by w finale zdominować Doriana De Meyera i Thomasa Vanbauce'a.

Mieliśmy mówione w górę rzeki, to był bardzo duży P1000, który odbył się w ten weekend w Les Bruyères Sports Centre w Pau. Rzeczywiście, wydarzenie, które obejmowało w szczególności francuskie Padel Sklep Pau wśród swoich partnerów zapełnił się 34 obecnymi drużynami, w tym kilkoma graczami z francuskiej Top 20. Wielu widzów przez cały weekend będzie mogło być świadkami wspaniałych bitew.

W finale, który przeciwstawił się pierwszym dwóm rozstawionym, De Meyer/Vanbauce (TS1) z jednej strony, Grue/Forcin (TS2) z drugiej, outsiderzy narzucili swój rytm.

Rzeczywiście, Maxime Forcin i Benjamin Grue wygrywają tytuł z rozstrzygającym wynikiem 6/0 6/3! Tym samym stają się „Królami Pau”, a jednocześnie zdobywają mnóstwo punktów do francuskiego rankingu.

Kredyty fotograficzne: Facebook Centrum sportowe Les Bruyères

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi