Dylan Guichard i Bastien Blanqué ponownie rozpamiętują stracone szanse w starciu z Pablo Castillo i Jose Romanem Martinezem Sanchisem podczas drugiej rundy kwalifikacji na stadionieWłochy Major Premier Padel, drugi major sezonu.

Turniej rozpoczął się bardzo dobrze od znakomitego występu w pierwszej rundzie kwalifikacji we Włoszech, wygrywając w 3 setach z Aitorem Garcią i Sergio Albą, rozstawionym z numerem 3 w kwalifikacjach. Niestety francuskiej parze nie udało się potwierdzić przełamań uzyskanych na 4/4, a potem 5/5. Co możemy powiedzieć o tym tie-breaku przegranym 10/8…

Z pewnością będziemy musieli zachować pozytywne nastawienie do tej w 100% francuskiej pary, która w dalszym ciągu demonstruje bardzo dobre rzeczy i szybko skupia się na kolejnych terminach. Bez wątpienia będą mieli wiele innych okazji do kontynuowania swojej przygody.

W związku z tym w głównym losowaniu we Włoszech nie będzie żadnych francuskich par mężczyzn. Jednakże nadal istnieje francuska delegacja kobiet, która również będzie miała wiele do zrobienia w ramach tej nowej włoskiej edycji w Rzymie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.