Guillermo Collado jest jedną z wielkich nadziei padel Hiszpański. Młody człowiek z Madrytu poprowadzi selekcję hiszpańskich nieletnich do Mistrzostwa Europy w Walencji. Padel Magazine spełnia nowy samorodek.

Wiedziałem to od początku

Padel Magazine : Czy możesz się przedstawić ? Powiedz nam, jak zacząłeś grać padel.

Guillermo Collado: „Jestem Guille Collado. Mam 17 lat i urodziłem się w Madrycie. Mieszkam w Maladze (Andaluzja) od 5 lat. zacząłem padel w wieku 7 lat Zawsze widziałem grającego mojego ojca padel i to sprawiło, że chciałem! Kiedy on grał mecze lub turnieje, zawsze chciałem wejść na kort, ale zwykle zostawałem na sąsiednim korcie, waląc w szybę. Tak zaczęła się moja pasja. »

Padel Magazine : Kiedy pomyślałeś „Chcę być profesjonalistą”?

Guillermo Collado : „Szczerze mówiąc, od pierwszej chwili. Kiedy zacząłem padel, myślałem, że będę profesjonalistą. Szczególnie tego chciałem! »

Padel Magazine : Jak moglibyśmy zdefiniować twoją grę? 

Guillermo Collado : „Jestem szybkim graczem. Lubię uderzać dużo piłek i pracować na punkty. Uważam, że moją największą bronią jest wyjście przez okno. »

Cel nr 1

Padel Magazine : Zamierzasz zagrać w Mistrzostwach Europy Juniorów w Walencji. Jaki jest Twój osobisty cel?

Guillermo Collado: «Moim głównym celem w tej chwili jest wygranie Mistrzostwa Europy z selekcją hiszpańską. Wtedy też spróbujemy wygrać Open w parach. » 

Padel Magazine : Jakie jest Twoje marzenie ? Czy masz nadzieję, że pewnego dnia zostaniesz numerem jeden na świecie?

Guillermo Collado: „Tak, to moje marzenie! Bycie numerem 1 jest tym, o czym myślałem, odkąd byłem mały. To marzenie mnie napędza i sprawia, że ​​codziennie pracuję nad postępem. »

Padel Magazine : Na jakich profesjonalnych torach będziesz grać?

Guillermo Collado: „W zeszłym roku zacząłem grać w turniejach World Padel Tour. W tym sezonie też chcę zacząć grać w turnieje Premier Padel. "

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !