Rośnie liczba COVID-19. i hale sportowe będzie musiał stawić czoła ponownie. Od soboty kryte kompleksy sportowe będą musiały zostać zamknięte, co koniecznie obejmuje kluby padla, które mają kryte korty do gry w padla.

Kolejna zła wiadomość: godzina policyjna, która wymusza zamknięcie centrów oferujących restauracje z 21h, najbardziej korzystny czas dla wielu z nich. Nie wspominając o tym, że w przypadku restauracji, które chcą pozostać otwarte, musisz przestrzegać surowego protokołu zdrowotnego, który niekoniecznie jest oczywisty do tego stopnia, że ​​wiele restauracji woli zamknąć.

9 obszarów objętych nowymi środkami

9 metropolii okiem rządu:

  • Aix-Marseille
  • Rouen
  • Grenoble
  • Lille
  • Lyon
  • Paryż
  • Saint-Etienne
  • Tuluza
  • Montpellier

Te nowe ograniczenia wejdą w życie w nocy z piątku na sobotę najpóźniej o północy i mają uspokoić postęp koronawirusa w głównych francuskich miastach, ponieważ w ciągu 30.000 godzin docieramy do prawie 24 nowych przypadków.

Kluby Padel cierpią

Padel Horizon, nowy klub Padel w południowo-wschodniej części Paryża, został dotknięty tym kryzysem od samego początku i jeszcze nie został zamknięty:

Tak jak od początku kryzysu zdrowotnego, Twój klub chce być odpowiedzialny i stosuje środki rządowe. Skontaktujemy się, gdy tylko będziemy mieć dodatkowe informacje. W międzyczasie serdecznie dziękujemy za wiadomości wspierające.

Tak jak od początku kryzysu zdrowotnego, Twój klub chce być odpowiedzialny i stosuje środki rządowe….

Opublikowany przez Łopatkowe HORIZON sur Czwartek października 15 2020

Le Padel Klub w Bois d'Arcy w zachodnim Paryżu również musi zamknąć swoje podwoje. Jednak okolica wydawała się stosunkowo zdrowa. Ale nowe środki dotyczą całej Île de France:

Po dzisiejszym ogłoszeniu z naszej premiery informujemy, że Twój klub Padel będzie zamknięty od tego weekendu przez 4 do 6 tygodni.

Witam wszystkich, Przepraszamy za tę nową wiadomość e-mail, ale po dzisiejszym ogłoszeniu naszego…

Opublikowany przez Le Padel klub sur Czwartek października 15 2020

A co z trybunałami administracyjnymi, które zawiesiły te zamknięcia?

Kluby, które ponownie miały zezwolenie na ponowne otwarcie, jak w Tuluzie, powinny ponownie zostać poddane temu zamknięciu. W rzeczy samej, "są to nowe środki i dlatego nie mogą być powiązane z żadnymi niedawnymi decyzjami sądów administracyjnych o zawieszeniu dekretów prefektury”Wyjaśnia osobę pod bezpłatny numer COVID 19.

Francja nie jest jedynym krajem, który się organizuje. W kraju padel w Hiszpanii wszystkie zawody amatorskie są zabronione w Madrycie i Barcelonie. A dziś istnieje ryzyko zobaczenia World Padel Tour wstrzymać kolejne kroki, jeśli wirus nie zostanie szybko powstrzymany.

Martwią nas kryte kluby padla w dużych miastach. Dla niektórych ich kondycja finansowa wisi na włosku. Jeśli rząd wprowadzi narzędzia, które pomogą im finansowo, czy to wystarczy?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.