Podczas P1000 w Chantilly, para Cyril Hanouna / Teodoro Zapata przegrała dopiero na 8. miejscu z Thomasem Mitjaną / Mathieu Armagnacem, rozstawionym z numerem 1 turnieju.

Bilan, najsłynniejszy z francuskich animatorów, którego ambicją jest dotarcie kiedyś do Top 100, zdobywa blisko 500 punktów. Interesująca operacja, ponieważ na poziomie księgowości jest to, jak zapewne zrozumiałeś, tak jakby zrobili to Cyryl i Teo wygrał 500 zł.

„Baba” jest obecnie na 215 miejscu we Francji. Już teraz możemy powiedzieć, że ranking jest więcej niż honorowy, nawet jeśli ten ostatni oczywiście korzysta z nieocenionej pomocy, a mianowicie od partnerów, którzy są albo w czołówce francuskich graczy, albo w światowej Top 60. .

Drugi element, który należy wziąć pod uwagę, poziom P1000, taki jak w Chantilly, z pewnością jest interesujący, ale nie ma nic wspólnego z P1000 dwa lata temu, gdzie bardzo regularnie znajdowaliśmy graczy z pierwszej dziesiątki.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.