Wiedzieliśmy już, że 997. zawodnik francuskiego rankingu, Hatem Ben Arfa, był prawdziwym fanem padel. Nie wiedzieliśmy jednak, że jest on tak uzależniony od aktywności, że jest gotowy porzucić swoją pierwszą pasję, czyli piłkę nożną!

Rzeczywiście, z byłym reprezentantem Francji, który nigdy nie ogłosił, że odchodzi z boisk piłkarskich, Samir Nasri skontaktował się z nim w sprawie dołączenia do francuskiej drużyny Kings League, ligi piłkarskiej 7-osobowej stworzonej przez Gérarda Pique. Ale jak wyjaśnił Nasri podczas transmisji na żywo na kanale Twitch z Aminematue Hatem odmówił, ponieważ ma inne plany: „Skontaktowano się z nim, nie jest mu zbyt gorąco. Dużo gra padel, on ma klasę”. Dodawanie aminy: „Hatem jest w padel, jest w trybie profesjonalnego gracza".

Dzięki swojej determinacji wziął udział w 70 turniejach padel w 2023 roku udało się wejść do francuskiego Top 1000. Czego możemy się spodziewać dalej?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !