Head Padel rozpoczyna drażnienie nowej rakiety do padla: The Alpha Pro 2. Ta druga generacja rakiet po pierwszej Alpha Pro jest logiczną kontynuacją historii sukcesu.

Jakość rakiety ma z tym duży wpływ. Ale nie tylko. Komunikacja na tej sali zawsze była optymalna dzięki sztandarowi pali: Sanyo Gutierrez.

W sieciach społecznościowych austriackiej marki Head pyta, kto mógłby grać tą rakietą. Trudno sobie wyobrazić zmianę asortymentu Sanyo. Zwłaszcza, że ​​rakieta idealnie do niego pasuje z wynikami.

Głowa Alfa i Sanyo są dziś zbyt blisko spokrewnieni, by zobaczyć, jak rozeszli się. Teraz Head zawsze nas zadziwiał. A jeśli coś knuje?

Więcej dowiemy się za 4 dni, 9 września. Ale a priori, kształt rakiety pozostanie stosunkowo taki sam. Przewidujemy, że rakieta pozostanie bardzo blisko Alpha 1. Po co zmieniać pala, który działa i który przemawia?

Być może słodki punkt ewoluuje, jeśli obserwujemy rozmieszczenie otworów na rysunku wyświetlanym przez głowę. Widzimy, że rakiety śnieżne zyskują na aerodynamice, są bardziej opływowe. Może zmierzamy w kierunku tego typu projektowania.

Alpha 1 już była. Może Head Padel akcentował tam ten aspekt.

Jeśli chodzi o wygląd, moda na czerń wysycha, a Head Padel ewoluował w ostatnich tygodniach dzięki czerni i żółci. W jego komunikacji widzimy również kolor czarny i żółty. Założymy się, że to wskazówka co do wyglądu nowej pali.

Abyś czekał, przypominamy wygląd Head Padel Alph Pro 2:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.