Z latem w zasięgu wzroku, Head prezentuje swoją nową kolekcję, która obejmuje linie Performance, Vision i Club oraz nowość: „We are Padel".

Design i wydajność idą w parze w nowa kolekcja tekstyliów HEAD Lato 2022. W kolekcji znajdują się linie Performance, Vision i Club, a jako nowość We are Padel, zaprojektowany specjalnie dla miłośników tego sportu.

Head Lato 2022 to kolekcja z mnogością stylów, dzięki której każdy gracz może znaleźć styl, który najlepiej odpowiada ich gustom. Tym samym znajdziemy bardziej sportowy i elegancki wygląd, jak w linii Performance, bardziej młodzieńcze i kolorowe fasony, zarówno w linii Vision, jak i w 'We are padel', a nawet bardziej klasyczny wygląd typowy dla linii Club.

Kolekcja performance

Linia Performance to czysta elegancja, łącząca ponadczasowy styl z materiałami o wysokiej wydajności. Ciemny niebieski i biały nadają całości ton, podczas gdy chłodne odcienie, takie jak róż i miętowa zieleń dla kobiet oraz ciemnoszary i pomarańczowy dla mężczyzn, zapewniają nowe akcenty i bardziej sportowy charakter.

Z jednej strony plisowane spódnice i sukienki, klasyczne koszulki polo i t-shirty o sportowym kroju definiują elegancki styl Performance i stają się najbardziej wyrafinowanymi ubraniami. Z drugiej strony, w tej samej kolorystyce: petrol blue i white, ta podkolekcja oferuje t-shirty, koszulki polo i spodnie w ekskluzywnych wzorach dla mężczyzn.

Kolekcja wizji

Tutaj kolor wchodzi w grę! nie mamy już tylko ciemnoniebieskiego i białego, ale dodajemy odważne nadruki, jasne i zabawne kolory.

Różnorodne odcienie różu, błękitu i zieleni podkreślają osobowość linii Vision w różnych damskich elementach garderoby, takich jak podkoszulki, sukienki czy kurtki, które przy niektórych okazjach będą również łączone ze zwierzęcymi nadrukami: deklaracja intencji. Mężczyźni mogą nosić nadruki o zdegradowanych wzorach w odcieniach niebieskiego, pomarańczowego i czerwonego.

Kolekcja klubowa

Kolekcja HEAD Odzież sportowa nie byłaby kompletna bez linii Club, składającej się z odzieży bawełnianej oraz odzieży technicznej o sportowym kroju i bardziej klasycznym designie. Cała seria Club dostępna jest w pięciu tradycyjnych podstawowych kolorach kolekcji: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim i granatowym.

Co ciekawe, wszystkie ubrania Club doskonale komponują się z gamą kolorystyczną pozostałych linii w kolekcji.

Kolekcja „Jesteśmy padel"

Ta najnowsza seria pokazuje pasję HEAD dla padel. HEAD Odzież sportowa zdecydowała się uwzględnić hasło „We Are Padel”ze względu na ogromny wzrost padel na świecie. ten padel jest szybki, niesamowicie zabawny i jest sportem zespołowym, i to właśnie „Jesteśmy Padel” odzwierciedla się świeżymi kolorami i przyciągającymi wzrok wzorami.

Ta podkolekcja podkreśla młody charakter ubrań bardziej zaskakującymi nadrukami, ale w tych samych powracających kolorach, co pozostałe linie: dla kobiet magenta i niebieski, a dla mężczyzn pomarańczowy, elektryczny niebieski i jaskrawa czerwień.

Technologia MXM

Wszystkie powyższe ubrania zawierają ekskluzywną technologię HEAD MXM (Moisture Transfer Microfiber): wysokowydajne mikrowłókna, które odprowadzają pot na powierzchnię tkaniny, gdzie łatwo odparowuje. Daje to efekt chłodzenia i umożliwia szybkie wyschnięcie materiału.

Kolekcja lato 2022 jest już dostępna na stronie Head, więc wystarczy jedno kliknięcie, by ubrać się jak #DrużynaHEAD i zawsze być eleganckim!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi