HEAD przedstawia swoje nowe technologie Padel 2017. Grafen Touche wydaje się być nową technologią padla. Zobaczmy:

Grafen Touch

  • Znany już Graphene XT ewoluuje ponownie i staje się Graphene Touch, unikalną kombinacją, która redukuje wibracje i zwiększa komfort.
  • Strzały będą miały teraz inny dźwięk, a uderzenie będzie bardziej wygodne bez utraty mocy lub kontroli.
  • Dzięki narzędziu demonstracyjnemu możesz poczuć różnicę w wibracjach i dźwięku pisania.

Graphenext

  • Znany już grafen jest teraz wykorzystywany bardziej wydajnie dzięki wykorzystaniu wszystkich jego właściwości. Komórki są teraz większe i 30% silniejsze niż komórki pierwszej generacji grafenu.
  • Grafen XT jest stosowany na ramie i w strefie uderzenia, zapewniając jeszcze większą prędkość i zwiększając wytrzymałość.

Grafen

Grafen jest dwuwymiarowym materiałem, który pozwala na wykorzystanie węgla w warunkach niskiej masy i wysokiej sztywności. Jest on stosowany na ramie rakiety, uzyskuje się większą stabilność i sztywność skrętną bez konieczności użycia większej ilości węgla, a tym samym większej masy. Rakieta jest zatem mocniejsza i bardziej tolerancyjna. Ale to nie wszystko, grafen jest również obecny w obszarze uderzenia, aby zwiększyć jego siłę podczas pisania.

Elastyczne podwozie

„Elastyczne podwozie” to nowa konstrukcja w rurze rakiety, aby uzyskać bardziej miękkie połączenie z gumą, a tym samym uzyskać lepszy „sweetspot” (strefa optymalnego uderzenia) i większy komfort. Ta rurka, zbudowana z prefabrykowanych warstw węglowych, została zaprojektowana z różnymi obszarami ramy, aby w razie potrzeby zapewnić mniej lub bardziej sztywność / zgięcie każdego obszaru. Dzięki tej formie rama jest sztywna w obszarach, w których występuje większy skręt, i jest elastyczna w obszarach, w których istnieje potrzeba większego sweetspotu.

PIANKA MOCNA

Nowa guma POWER FOAM jest idealnym partnerem dla maksymalnej mocy i wyjątkowego komfortu. Pół-miękka gumka z ultraszybką pamięcią, która zapewnia lepsze wrażenia i jeszcze potężniejsze ujęcia.

ULTRA MIĘKKA

Nowa guma ULTRA SOFT została opracowana ze znanej już gumy N2, ale z nową gęstością i szybszą pamięcią kształtu dla lepszego dźwięku i grywalności.

CHIP

Circular Holes Intelligent Pattern (CHIP) to nowy układ otworów sitowych o różnych rozmiarach z systemem C-Ring, który zapewnia dodatkowe korzyści 2: Lepszy „słaby punkt” (większa tolerancja, komfort i kontrola) ze względu na zmienny rozmiar dziury. Lepsza sztywność uderzenia (większa moc) w środku przy niskiej gęstości otworów.

Innegra

Innegra jest obecnie najlżejszym stworzonym włóknem węglowym, ultra sztywną mieszanką hybrydową, która pochłania wibracje do 17% i poprawia stabilność.

Skóra przeciwwstrząsowa

  • Anti Shock Skin to wstążka wykonana z trwałego i odpornego na uderzenia polimeru.
  • Umieszczony nad ramą chroni przed zarysowaniami i uderzeniami. Anti Shock Skin sprawia, że ​​rakieta wstaje jak nikt inny z ciosami i tarciem.

Zintegrowany zderzak

Zintegrowany system zderzaków to wstępnie ukształtowana osłona węglowa, która chroni rakietę przed uderzeniami i zarysowaniami, a tym samym wydłuża jej żywotność.

Technologia tektury falistej

Technologia CT polega na uformowaniu karbonowej ramy w falistą, nie gładką formę, co zwiększy sztywność karbonowej ramy i doda więcej mocy Twoim strzałom.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.