Marka HEAD i UrbanPadel ogłaszają rozszerzenie partnerstwa.

UrbanSoccer wprowadza nową markę 

UrbanSoccer, lider w piłce nożnej 5-a-side we Francji z 31 centrami otwartymi w całym kraju, zdecydował się w 2015 roku wprowadzić nową markę: MiastoPadel !

MiastoPadel et Head, którzy są związani od 2015 roku, również postanowili kontynuować swoje stowarzyszenie, aby ten sport był dostępny dla wszystkich.

Na mocy porozumienia osiągniętego przez obie strony marka HEAD zostaną wyróżnione i obecne w ośrodkach miejskichPadel następujące elementy:

  • Evry-Courcouronnes
  • Lezennes-Lille
  • Nantes-Carquefou
  • Le Mans
  • Montpellier-Castelnau
  • Lyon-Dardilly.

Piłki, rakiety, buty i tekstylia HEAD znajdzie się w centrach.

MiastoPadel-2022 Sylvain Wiltord

Cel 100 leadów do 2023 r.

Z okazji podpisania tego partnerstwa Pierre-Etienne Morillon z firmy Head Francja, powiedział:

„Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z UrbanPadel. Mamy wspólne pragnienie: rozwijać się i robić padel dostępne dla wszystkich we Francji”.

Alexandre Ressot, odpowiedzialny za rozpoczęcie działalności, zadeklarował:

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć i pogłębić naszą długoterminową współpracę z HEAD. Nasze skojarzenie z marką sięga 2015 roku, otwierając naszą pierwszą padel w Lille. Dziś mamy 4 centra i chcemy osiągnąć 100 padel w 2023.

Spowoduje to bardzo zbliżające się otwarcie centrów w Montpellier, Nicei, Lille, Lyonie, Dijon, Angers, Rennes oraz w Ile-de-France. Ogromnie wierzymy w ten sport i chcemy zdemokratyzować jego praktykę, traktując, jak w przypadku piłki nożnej 5, jakość infrastruktury, produktów i usług oferowanych graczom ”

Jeśli chcesz śledzić aktualności UrbanPadel lub zarezerwuj boisko, przejdź do https://www.urbanpadel.fr/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.