Koniec sezonu rymuje się z nowym sezonem, dlatego nadszedł czas, aby marki zaprezentowały swoje nowe kolekcje. I nadszedł czas Head odsłonić swoją kolekcję Delta.

Austriacka marka przedstawia nową serię rakiet DELTA, najmocniejszą w kolekcji, z pięcioma nowymi modelami: Delta Pro, Delta Motion, Delta Elite, EVO Delta i Delta Junior.

W ramach kampanii startowej HEAD prezentuje nową serię rakiet śnieżnych DELTA, przeznaczony dla graczy szukających maksymalnej mocy w swoich ujęciach.

Wprowadzenie tej nowej serii zostało zorganizowane poprzez publikację filmów w sieciach społecznościowych, w szczególności z udziałem Agustína Gutiérreza, Josedy Sánchez, Pauli Josemaríi i Aranzy Osoro, graczy wyposażonych przez markę, którzy w związku z tym dzierżą Delta Pro i Ruch delta.

Jak wielokrotnie powtarzano, seria DELTA charakteryzuje się przede wszystkim maksymalną mocą dla gracza, dlaczego wszystkie palas z tej serii zostały zaprojektowane w „oversize” kształcie rombu a jeśli skupimy się na aspekcie czysto estetycznym, zobaczymy, że wszystkie palas w kolekcji mają czerń, pomarańcz i szarość.

(Jeśli chcesz skorzystać z dogłębnego testu, Stéphane Penso przygotował artykuł na temat 3 głównych palas z gamy Delta, które można znaleźć tutaj).

Delta Pro

Przede wszystkim Delta PRO, wcześniej znana jako Delta Hybrid, jest idealna dla zaawansowanych lub profesjonalnych graczy, którzy szukają maksymalnej mocy w swojej grze.Z wagą 375 gramów i nieco lepszym wyważeniem w głowie. osiągnie niezwykle mocne strzały.

Ruch delta

Po drugie, Delta Motion jest przeznaczony dla graczy szukających maksymalnej mocy, ale z lżejszą rakietą niż Pro, a także zorientowanych na kobiety. Dzięki wadze 360 ​​gram i wyważonemu wyważeniu jest to najbardziej zwrotna rakieta z serii DELTA.

Head Ruch Delta 2022

Delta Elite

Po trzecie, Delta Elite, która jest przeznaczona dla graczy, którzy chcą elastyczności bez poświęcania mocy. Model Elite waży 360 gramów, ma mniejsze wyważenie głowy i gładszą powierzchnię uderzenia niż pozostałe dwa modele. Jest idealny dla graczy, którzy chcą trochę większej tolerancji i komfortu, w szczególności dzięki obecności włókna szklanego po bokach.

Delta EVO

Oprócz trzech głównych modeli, serię uzupełnia Delta EVO, która jest bardziej skierowana do początkujących i średniozaawansowanych graczy. Ten pala pozwoli im doskonalić swoje umiejętności, jednocześnie ciesząc się bardzo przyjemnymi doznaniami.

head evo-delta-2022

 

Delta Junior

Najnowszą rakietą z tej serii Delta 2022 jest właśnie Delta Junior. Jak sama nazwa wskazuje, ta jest przeznaczona dla młodych ludzi, którzy potrzebują lżejszej i bardziej miękkiej rakiety, aby chronić swoje stawy i korzystać z większej tolerancji.

head delta-junior-2022

 

Jeśli zawsze marzyłeś o dodaniu tej odrobiny dodatkowej mocy do swojej gry, linia Delta jest z pewnością stworzona dla Ciebie!

Jest już dostępny w sklepach i online na stronie marki!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi