Dziś zaprezentujemy Wam nową kolekcję słynnej austriackiej marki, zaprojektowaną specjalnie dla graczy casualowych i średniozaawansowanych.

Potężne i wyposażone w niesamowitą kontrolę dzięki kształtowi łzy, te palas dodadzą ci trochę dodatkowej energii, by zranić przeciwników. Dzięki powierzchni z włókna szklanego i szerszemu sweet spotowi ta kolekcja Flash z pewnością zadowoli graczy, którzy chcą się rozwijać, ale przede wszystkim chcą czerpać maksymalną przyjemność z jazdy na torze.

Cała seria posiada piankę Moc pianki Power, idealny sojusznik dla każdego, kto szuka władzy. Jest również wyposażony w technologię Innegra, co zapewnia lepszą amortyzację uderzenia i lepszą kontrolę stabilności.

FlashPro

Ta pala w kształcie łzy przyniesie padeleros power w swojej grze, nie zapominając o kontroli i tolerancji. Wykonana z włókna węglowego rakieta z tej serii oferuje największą moc. Jego rama jest również wykonana z włókna węglowego ze zintegrowaną ochroną, co zapewnia większą trwałość w czasie. Wreszcie, gdybyśmy mieli mówić o jego designie, moglibyśmy powiedzieć, że połączenie czerni i bieli daje bardzo elegancką i przede wszystkim nowoczesną stronę.

Kolekcja Flash Pro 2023

Migać

Head postanowiła w tym roku wprowadzić trzy podobne modele, ale w różnych kolorach dla swojej kolekcji Flash.

W ten sposób znajdujemy miedziany / szary Flash, czerwony i czarny Flash oraz miętowy / różowy Flash. Te trzy pala mają być lżejsze i łatwiejsze w obsłudze dzięki ich bardziej elastycznej strukturze. Dlatego oferują lepszą tolerancję błędów. Ta miękkość jest również źródłem redukcji wibracji, aby umożliwić początkującym czerpanie maksymalnej przyjemności z 20×10.

Collection Head Flash i Flash Pro

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.

Tagi