Austriacka firma oficjalnie wprowadza na rynek swoją nową kolekcję butów na ten rok 2022, w programie z serii Revolt Pro i Sprint Pro.

Odpowiadając na hasło „ELEVA TU JUEGO DESDE LOS PIES” (co można przetłumaczyć jako „Ulepsz swoją grę od stóp”), ta kolekcja jest umieszczona pod znakiem wydajności.

Wysokiej jakości materiały, do których HEAD znane nam są połączone z nowoczesnym designem i najwyższą jakością w tej kolekcji, która obejmuje nowe REVOLT PRO 4.0 i SPRINT PRO 3.5.

REVOLT PRO 4.0 to wysoce amortyzowany but dla graczy szukających stabilności i komfortu, a SPRINT PRO 3.5 jest nastawiony na szybkość. W serii zastosowano zaawansowane technologie i materiały, które zapewniają rewolucyjny poziom komfortu, stabilności, trwałości i przyczepności. Bez względu na styl gry, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, kobietą czy juniorem, znajdziesz buty, które pozwolą Ci grać jak najlepiej.

REVOLT PRO 4.0

REVOLT PRO 4.0 opiera się na sukcesie REVOLT PRO 3.5 i otrzymuje nowy, świeży wygląd na rok 2022. Dzięki optymalnemu połączeniu amortyzacji, komfortu i stabilności jest idealną ochroną na dłuższe mecze. Długo oczekiwany projekt zawiera technologię HEAD T-KORE 360° w podeszwie i cholewce zapewnia moc, zwiększoną stabilność, odporność na ścieranie i wsparcie skrętne.

REVOLT PRO 4.0 jest dostępny w wersji męskiej i damskiej, a młodzi i ambitni mogą cieszyć się również REVOLT PRO 4.0 JUNIOR, wersją zbliżoną do modelu dla dorosłych, która oferuje doskonałą trwałość.

Head revolt pro 4.0 Junior

SPRINT PRO 3.5

Zaprojektowany dla graczy szukających większej prędkości na boisku, najlżejszy but w HEAD został przeprojektowany, aby oferować wyższy poziom wydajności i komfortu przy zmniejszonej wadze. Te buty są wykonane z nowo zaprojektowanej tkaniny siatkowej, pasków Delta wspierających obszar śródstopia, nowego materiału na język i systemu chłodzenia, który zapewnia przewiewność. Ten nowy model zapewnia lepszą przyczepność i lepszą mobilność. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych, SPRINT PRO 3.5 JUNIOR będzie dostępny również w późniejszym terminie.

Kolekcja butów HEAD Padel na rok 2022 jest już dostępny w sklepach i na strona internetowa marki.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi