Oficjalna piłka World Padel Tour

Piłka HEAD Padel Pro to z pewnością najbardziej znana piłka w World Padel Tour. Była to oficjalna piłka przez profesjonalnych graczy. Piłce ufają również Hiszpańska Federacja Pádel, Federacja Portugalska i 10 innych federacji HEAD Padel Zawodowiec. Ta wysokiej jakości piłka dla wymagających graczy oferuje doskonałą kontrolę i długą żywotność.

75% hiszpańskich federacji regionalnych używa domeny Padel Zawodowiec

HEAD nadal podbija federacje, ponieważ jest obecnie łącznie 11 federacji regionalnych, które wystąpiły z piłkami HEAD.

Federacja Kastylii i Leonu jest jedną z najważniejszych (siódma pod względem wielkości). Dzięki tym federacjom regionalnym HEAD zajmuje 75% hiszpańskich federacji regionalnych.

Inne federacje regionalne, które są partnerami HEAD to federacje: Katalońska, Aragonii, Andaluzji, Walencji, Kantabrii, Balearów, Kastylii-La Manchy, Asturii, Basków, Kanarów i wreszcie z Kastylii i Leona.

Ricardo Fernandez Brigolle, kierownik HEAD Racket Sports wyjaśnia, że ​​„dla HEAD, bardzo ważne jest wspieranie federacji, aby mogły wykonywać swoją pracę, a tym samym promować sport ".

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.