Head Padel ProOficjalna piłka World Padel Tour

HEAD Padel Pro Ball jest z pewnością najbardziej znaną piłką World Padel Tour. Została wybrana oficjalną piłką przez zawodowców. Hiszpańska Federacja Pádel, Federacja Portugalska i inne federacje 10 również ufają piłce HEAD Padel Pro. Ta piłka wysokiej jakości dla wymagających graczy oferuje doskonałą kontrolę i trwałość.

75% hiszpańskich federacji regionalnych korzysta z Padel Pro

HEAD kontynuuje podbijanie federacji, ponieważ istnieją teraz regionalne federacje 11, które są zaangażowane w pociski HEAD.

Federacja Kastylii-León jest jedną z najważniejszych (7e pod względem wielkości). Dzięki tym federacjom regionalnym HEAD zajmuje 75% hiszpańskich federacji regionalnych.

Inne regionalne federacje partnerskie HEAD to Federacje: Katalońska, Aragonia, Andaluzja, Walencja, Kantabria, Baleary, Kastylia-La Mancha, Asturia, Kraj Basków, Wyspy Kanaryjskie i wreszcie z Kastylii i Leona.

Ricardo Fernandez Brigolle, kierownik HEAD w Racket Sports wyjaśnia, że ​​„dla HEAD bardzo ważne jest wspieranie federacji, aby mogły wykonywać swoją pracę, a tym samym promować sport ".

Padel Ball Pro Head

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.