Nagrody przyznano rakieta Ekstremalny profesjonalistajako najmocniejsza rakieta oraz buty Motion Pro BOA w kategorii komfort i dopasowanie.

Gratulujemy całemu naszemu zespołowi podwójnie. Instytut ai2 Politechniki w Walencji i laboratorium Test Padel dostarczył pierwszy Padel Nagrody Rakietowe, w których HEAD Padel został nagrodzony podwójnie.

Z jednej stronyEkstremalny profesjonalista otrzymał nagrodę od najpotężniejsza rakieta z kolei buty Motion Pro BOA otrzymały nagrodę im najlepszy but padel, w kategorii komfortu i dopasowania. Ponadto musimy wyjaśnić, że palas Radykalny ruch et Ekstremalny JEDEN zostały finalistami w kategorii rakiet hybrydowych premium.

„Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że ponownie, drugi rok z rzędu, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą dla najpotężniejszej rakiety. To osiągnięcie jest świadectwem naszego nieustannego dążenia do doskonałości, ciągłego doskonalenia i innowacji, a także naszego zaangażowania we wspieranie każdego gracza na boisku. padel. Co najważniejsze, odzwierciedla ciężką pracę i zaangażowanie całego zespołu HEAD PADEL aby utrzymać jakość naszych produktów »wyjaśnia Daniela Picota, menedżer produktu w rakietach śnieżnych padel chez HEAD.

Jest bez wątpienia wspaniały moment dla całego zespołu. Jeśli w zeszłym roku Padel Racket Awards przyznało nagrodę za najlepszą rakietę siłową firmie HEAD Delta Pro, w tym roku, z jednej strony docenili zalety HEAD Extreme Pro – rakieta polecana przez Arturo Coello, aktualny numer 1 na świecie – a z drugiej strony HEAD Motion Pro BOA, buty wyposażone w system Dual Dial Boa zapewniający poczucie bezpieczeństwa i pewności oraz podeszwę padel Specjalna konstrukcja opracowana we współpracy z Mondo, aby zapewnić płynność ruchów na korcie.

Wlać Carlos Lopez, Menedżer Produktu Padel Obuwie godz HEAD, Il s'agit d'une główne uznanie : „Wygraj nagrodę w postaci butów padel najwygodniejszy i najlepiej dopasowany dzięki naszemu Motion Pro BOA Padel to zwieńczenie wielu pasji i pracy nad tym butem. Nasza współpraca z BOA w celu poprawy wsparcia naszego głównego buta padel, otrzymał tę nagrodę. Oficjalna premiera Motion Pro BOA 18 lipca jest tuż za rogiem. W tym dniu globalna społeczność padel będą mogli rzucić okiem na kolejny poziom wydajności w obuwiu padel. "

Tagi