Head Padel Open 2019 będzie różny w swoim podejściu i ogólnej organizacji„Wyjaśnił Florian Perche w lutym zeszłego roku, szef promocji sportów rakietowych dla grupy Head. Nowa formuła, w której powrócimy przed wielką sceną, która zgromadzi wszystkie profile graczy od 19 na 21 w lipcu do WinWin Padel z Aix-en-Provence.

Po pierwsze, fazy regionalne, które mieliśmy w 2018 i które zaproponowały P1000: „To koniec. Utrzymywane są kroki Head Padel Open. Woleliśmy skupić nasze podejście na wiosłach rekreacyjnych z P100 i P250. Nigdy więcej„W 2019 planowanych jest czterdzieści kroków.

Te kroki zakończą się „świetny krok, który połączy graczy rekreacyjnych / amatorskich, ale także P1000 z bardziej konkurencyjnymi graczami, w tym francuskimi topowymi graczami”. Uwaga, technicznie nie jest to końcowa faza, w której może przyjść tylko kilku graczy. Ten ostatni krok będzie dla wszystkich i dla wszystkich profili graczy dla pań i panów P1000. P250 zajmie się nimi w priorytetowych etapach kwalifikowanych. Animacje będą odbywać się na stronie. Będziemy mieli również prawo do etapu, który nam się szczególnie podoba: Turniej mieszany P250!

Na tę wielką scenę Head Padel przygotowuje wystawę z Fernando Belasteguinem i Sanyo Gutierrezem. Uważaj na oczy! Spotkanie w sobotę 20 Lipiec o 18h.

Przypomnijmy: Rozpoczęcie zawodów w piątek 19 Lipiec na 14h na WinWIn Padel w Aix-en-Provence. Bądź gotowy!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.