W tym roku Head Padel Open już ją wysadzi czwarta świeca, W 2020 r. Będzie w dużej mierze opierać się na bardzo udanej ostatniej edycji.

Ta nowa partia dotrze do jeszcze większej liczby osób, wszędzie we Francji, z prawie 60 etapami. Hasła? Wypoczynek i świętowanie! Format? Turnieje P100 i P250 dla kobiet, mężczyzn i mieszane.

Z tym samym innym celem dla każdego: zakwalifikować się do dużej imprezy finałowej, która odbędzie się 17, 18 i 19 lipca w znakomitym klubie WinWin Padel w Aix-en-Provence.

W programie na te 3 dni mnóstwo rozrywki sportowej (i niesportowej), imprezy, mecz wystawowy z najlepszymi graczami na świecie i wiele prezentów Head oferowanych każdemu uczestnikowi.

Wyjdź z P1000, Head chce nadać miejsce amatorom: to są gwiazdy. Jednak 4 graczy / jego profesjonalistów będzie obecnych w Aix, aby towarzyszyć, trenować, wspierać, a nawet współpracować z amatorami.

Jedno jest pewne, uczestnictwo lub organizacja etapu HPO jest gwarancją jakości w zależności od tego, czy jesteś graczem, czy klubem.

Nowością w tym roku, zespołowi głównemu będzie towarzyszyć agencja Padel Sport Events przy produkcji tego wydarzenia. Kolej, która pokazuje, że Head chce pójść jeszcze dalej dzięki Head Padel Open, który może szybko stać się głównym wydarzeniem dla amatorów.

Aby wziąć udział w przygodzie, zapraszamy Cię, kluby i zawodników, do zarejestrowania się na nowej stronie HPO. www.headpadelopen.com, Będzie tam dostępny cały kalendarz etapów 2020, a także konta na Facebooku i Instagramie @headpadelopen.

Do zobaczenia wkrótce na etapach Head Padel Open 2020.


Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.